top of page

OBJEVTE
TRANSPARENTNÍ
SVĚT 

FUTURES TRADINGU

Futures-Trading-Petr-Tmej.png

Děkujeme!

72 Stran 

19 Kapitol

Komoditní & Futures Trhy, Pákový efekt,

Účastníci trhů, Obchodní příkazy, Slippage, Komise, Brokeři, Fundamentální a Technická Analýza

Svět futures obchodování je pro začínajícího investora protkaná nástrahami a bez správného nasměrování a kvalitního vzdělání se může snadno dostat do pasti a vydat se špatným směrem.

Nejkomplexnější průvodce do světa futures trhů

Tak často zmiňované trhy jako "FOREX" a "CRYPTO" vám možná na první pohled znějí lákavě, ale slyšeli jste už o světě obchodování s futures? Akciové indexy, zlato, ropa...

 

Tyto trhy jsou veřejností vnímané jako místo pro profíky. To už dávno neplatí. Naštěstí jsou dnes dostupné i menším obchodníkům s kapitálem v řádu tisíců dolarů a zároveň nabízejí tolik potřebnou transparentnost a možnou divrzifikaci k tradičním aktivům.

 

Tento Ebook vám poskytne nejúplnější a nejpotřebnější základy v nejkomplexnější a velmi čtivé formě s praktickými postřehy. Napsal ji profesionál s mnohaletými zkušenostem s obchodováním miliónů dolarů.

CO ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI

JAKUB HEDER
PRAHA

Čtení této knihy mi pomohlo pochopit obchodování s futures, všechny potřebné terminologie. Byla skvělým průvodcem na cestě k lepšímu pochopení finančních trhů a jejich fungování.

PETER KOVÁČ
KOSICE

Pokud s obchodováním s futures začínáte, je to povinná četba. Otevřela mi oči a nyní jsem schopen sám investovat na komoditních trzích.  Díky za tento dárek, Petře!

JUAN PABLO SERNA
MEDELLIN, KOLUMBIE

Petr did a very complex and meaningful structure that will make you sense. When I lost any single point about futures trading I go back and read it in Ebook again. Great help!

PŘESTAŇ MRHAT ČASEM,
VYTVOŘ SI SVOU FUTURE(S TRADING)!

OBJEV ÚŽASNÝ SVĚT,
KDE OBCHODUJÍ PROFESIONÁLOVÉ.
VKROČ DO NĚJ A STAŇ SE JEDNÍM Z NICH.


JOIN US.
WE TRADE WITH SCIENCE.
YOU TRADE WITH SCIENCE.

 

Trade With Science.png
bottom of page